Зернові сівалки до мінітрактора. Придбати за низькою ціною.

26.07.2015

Сівалка зернова 2BFX-24 (24-рядна) до мінітрактора.  

 

Завдяки навісного обладнання ця мінітехніка здатна оперативно виконувати широкий спектр робіт, пов’язаних з вирощуванням сільськогосподарських культур. Зернові сівалки для мінітракторів дозволяють, на відміну від інших категорій допоміжних пристроїв, що значно заощадити сили і час тим фермерам, які спеціалізуються на формуванні зернового фонду. Сьогодні купити сівалки для мінітрактора може буквально кожен – ціна обладнання залишається на доступному рівні. Це вигідне вкладення призначене для значного збільшення посівних площ, раціоналізацію всіх витрат.

Широко поширена продаж зернових сівалок на трактор, але не менш популярні і просапні варіанти. Останні затребувані для роботи з овочевими культурами, вони відмінно справляються з поставленими перед ними завданнями.

У свою чергу, сівалка для зерна на мінітрактор, також іменована рядною, має досить вузьку спеціалізацію. Залежно від специфіки її використання виділяються кілька підвидів. Перевага розглянутої конструкції полягає в тому, що насіння буквально заганяються в ґрунт на задану глибину, а грунтофреза для мінітрактора служить своєрідним орієнтиром і базовим інструментом роботи. Експлуатаційні переваги навісного обладнання

Сівалка зернова 2BFX-24

Звичайні механізми призначені для простого розсипання під час руху деякої кількості насіння, в той час як рядні агрегати мають більш скоординованим дією. Популярності сприяють і ціни на зернову сівалку до трактора, а також розмежування її функціоналу: зерно подається із спеціального бункера по семяпроводи, а пневматичний агрегат заганяє його в грунт.

Сівалка зернова 2BFX-24

Варто відзначити, що купівля обладнання для трактора – раціональне рішення для полегшення посівного періоду, адже пристрій також і удобрює оброблювану майданчик. Всі, хто вже користувався зерновою сівалкою для мінітрактора, знають, що вибір пристрою здійснюється на основі декількох ключових критеріїв: необхідних габаритів міжряддя і типу робочої системи. Впровадження в конструкцію удосконалених сошників в будь-якому випадку робить використання техніки максимально продуктивним.

Немаловажними факторами при купівлі сівалки для мінітракторів є можливість подальшого сервісного обслуговування та доцільність співвідношення параметрів пристрою зі специфікою і площею оброблюваної ділянки.

Короткий опис статті: зернова сівалка Купити китайську зернову сівалку для мінітрактора можна у магазині Зиркашоп, а також подивитися ціни, відгуки, характеристики, описи

Джерело: Зернові сівалки до міні-трактора купити в Україні, низькі ціни

Також ви можете прочитати