Зернова сівалка ССНП-6 для трактора Т-25А.

14.08.2015

СІВАЛКА СЕЛЕКЦІЙНА НАВІСНА ПНЕВМАТИЧНА ССНП- 16 ДЛЯ ТРАКТОРА Т-25/Т-25А. 

ЗЕРНОВА СІВАЛКА ССНП- 16 ПРИЗНАЧЕНА ДЛЯ РЯДОВОГО ПОСІВУ ЗЕРНОВИХ, ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР, ТРАВ НА ДІЛЯНКАХ КОНКУРСНОГО СОРТОВОГО ВИПРОБУВАННЯ І ДІЛЯНКАХ ПОПЕРЕДНЬОГО РОЗМНОЖЕННЯ НОВИХ І ПЕРСПЕКТИВНИХ СОРТІВ.

www.penza-radiozavod.ruСівалка для трактора Т-25 використовується для посіву с/г культур, а саме кормових трав, зернових (овес, пшениця), зернобобових і т. д.

Оскільки Т-25 прийнято відносити до 0,6-тягового класу, і він відрізняється дуже малою потужністю для роботи з класичними зерновими сівалками, на ринку вибір відповідного устаткування для цієї моделі обмежений. Малі господарства зазвичай самостійно виготовляють відповідні сівалки для цього трактора або ж піддають переробці ті варіанти, які по потужності підходять до Т-25.

З готових пропозицій заводів варто розглянути пневмосеялку моделі ССНП16, яка призначена для тракторів від 0,6-тягового до 0,9-тягового класів (сюди входить і «Володимирець»).

У моделі ССНП-16 робоча ширина дорівнює 1,8 метрів, чого цілком вистачає для засіву під корму невеликих полів. Загальна продуктивність (8,5 кілометрів на годину – середня робоча швидкість) дорівнює гектару в годину. Тобто можна засіяти значну площу всього за один день. Насіння розташовуються в бункері з об’ємом 250 кубічних дециметрів. Сівалка для трактора Т-25 комплектується дисковими (всього 12-ть) сошниками, які в процесі роботи копіюють рельєф грунту.

Пневматичним способом на певну глибину подається посівний матеріал. ССНП-16 відрізняється можливістю регулювання міжрядне ширини. Регулювальний процес забере всього півтори хвилини – він відбувається з використанням розташованого на дозуючої котушці гвинта. Обслуговує сівалку при посівних роботах сам оператор.

Сівалка для трактора Т-25

Сівалка для трактора Т-25

Принцип роботи пневматичної зернової сівалки ССНП-16 для трактора Т-25

Процес посіву відбувається за допомогою системи центрального дозування. Зерно (інший матеріал) перед початком роботи завантажується в бункер. Звідси матеріал буде подаватися по котушці пристрою дозування. Видаткову величину насіння можна регулювати, використовуючи розташований на дозуючої котушці гвинт. До речі, котушка комплектується нейлоновою щіткою і гумовим ущільнювачем, які запобігають прокидання, пошкодження насіння. Потім посівний матеріал подається в інжектор. Тут він по гофрованій трубі під впливом потоку повітря з вентилятора піднімається в розподільник. І вже потім насіння, по гнучких трубок, йдуть до сошникам.

Сівалка селекційна нависна пневматична

Технічні характеристики сівалки ССНП-16

Сумісна з тракторами класу

Короткий опис статті: зернова сівалка Зернова сівалка для трактора Т-25 трактор т 25

Джерело: Зернова сівалка для трактора Т-25 | Трактор Т-25

Також ви можете прочитати