Як вибрати кухонний комбайн?, FreeMarket, Форум

30.09.2015
як вибрати кухонний комбайн?

Як вибрати кухонний комбайн?

Серед «домашніх помічників», які випускає сучасна промисловість, особливою популярністю у господинь користуються кухонні комбайни. Ці відносно невеликі прилади можуть полегшити і прискорити процес приготування їжі в кілька разів. Про те, як правильно вибрати кухонного помічника, читайте в цій статті.

Крок. 1. Компактний або багатофункціональний?

Багато господинь, збираючись придбати кухонний комбайн, замислюються про те, який апарат купити: великий або маленький? На це питання можна відповісти тільки ви самі. Проаналізуйте свої потреби в приготуванні їжі і спробуйте спрогнозувати, які насадки комбайна вам просто необхідні, а якими ви користуватися не будете. Якщо з допомогою комбайна ви плануєте тільки нарізати овочі, рубати м’ясо і замішувати тісто, то сміливо вибирайте компактний прилад, та заощадите місце на кухні і гроші. Як правило, такі прилади коштують недорого, їх потужність 400-700 Вт, а чаша 1,5-2,5 літра. (Кухонний комбайн Moulinex DFB 142, Кухонний комбайн Philips HR 7605, Кухонний комбайн Polaris PFP 0303 жовтий).

Якщо ж цих функцій компактного приладу вам недостатньо, то, швидше за все, вам варто придивитися до багатофункціональних моделей, які здатні впоратися з великою кількістю продуктів і виконати різноманітні функції. Зазвичай такий комбайн комплектується чашею 2,5-3 літра, блендером, в них передбачений регулятор швидкості. Потужність таких комбайнів від 700 Вт і вище. (Кухонний комбайн Philips HR 7745, Кухонний комбайн Bosch MCM 5281, Кухонний комбайн Moulinex DFC 64 E).

Крок 2. Потужність і обсяг

Одна з основних характеристик кухонного комбайна – потужність і об’єм чаші. Причому ці два параметри необхідно розглядати разом. Випускаються кухонні комбайни від 220 до 1200 Вт, проте залежність між потужністю приладу і швидкістю виконання операцій не пряма. Традиційно, при виборі кухонного комбайна, фахівці пропонують орієнтуватися на таку схему: при місткості чаші 1,5 літра достатньо потужності 300 Вт, 2 літра – 400 Вт, 3 л -700 Вт. При цьому прилади з таким співвідношенням параметрів покажуть однакову швидкість. Тим не менш, якщо порівняти комбайни з однаковим об’ємом чаші – швидкість буде більше у того, у якого і потужність більше.

Крок 3. З чого зроблена чаша?

Наступна характеристика, на якій слід затримати увагу – матеріал, з якого зроблена чаша кухонного комбайна. Найчастіше це пластик або скло, іноді метал. В залежності від того, якими властивостями наділили ці матеріали виробники, залежить те, чи зможете ви зберігати їжу в холодильнику прямо в чаші або нагрівати її разом із вмістом в мікрохвильовці. Отже, для зручності користування робоча чаша комбайна повинна бути ударопрочной і стійкою до високих і низьких температур. Деякі виробники поєднують в одному комбайні чаші з трьох матеріалів. Яскравий приклад — кухонний комбайн Кухонний комбайн Braun Combimax K 3000. Цей дивовижний прилад має три системи, в кожній з яких використовується окрема чаша. Система 1 – призначена для приготування тіста і комплектується чашею з нержавіючої сталі, в якій можна замісити до 4 кг тіста за допомогою спеціальних насадок з того ж матеріалу. Система 2 — оснащена універсальної пластикової чашею, ємністю 2 літри, універсальним ножем, дисками з нержавіючої сталі для терки, нарізання скибочками, дрібної шинкування, різання овочів, універсальним і шинковальным лезом. Система 3 – передбачає роботу з чашею з жаростійкого скла ємністю 1 літр і ножем-подрібнювачем.

Короткий опис статті: кухонний комбайн відгуки як вибрати кухонний комбайн? Побутова техніка як вибрати кухонний комбайн?, форум, мобільні телефони, комп’ютерна техніка, побутова техніка, фото техніка, відео техніка

Джерело: як вибрати кухонний комбайн? — FreeMarket — Форум

Також ви можете прочитати