Всі огляди та відгуки покупців Кухонний комбайн Philips HR-7775.

29.10.2015

Огляди та відгуки покупців Кухонний комбайн Philips HR-7775/00

3 August 2009, 21:15

40 з 41 відвідувачів вважають цей відгук корисним

Philips HR7775 займає мало місця, проте для насадок (блендер, соковижималка, диски) довелося виділити цілий великий ящик. Соковитискач дуже подобається, вона металева з сіточкою, сік на раз-два віджимає без проблем, макуха сухий.

22 July 2010, 18:06

34 з 35 відвідувачів вважають цей відгук корисним

На передодні літа вирішили з дружиною купити кухонний комбайн, щоб робити молочні коктейлі, соки, фарш і взагалі, щоб на кухні був зручний, потужний помічник. Довгий час думали між моделями Philips Hr 7768 і Philips Hr 7775, у першому була м’ясорубка і 800 Вт потужності, а в другому не було м’ясорубки, але 1000 Вт потужності і нова технологія соковижималки. Дружина хотіла кухонний комбайн з м’ясорубкою, а мені хотілося хорошу соковижималку і щоб займала менше місця на кухонному столі, на свій страх і ризик купив Philips Hr 7775. Перші враження, супер, потужний, все робить дуже швидко і добре. Ось дійшла справа до приготування фаршу, ось тут я трохи почав сумніватися в можливостях комбайна, але ПОМИЛИВСЯ, залізним ножем порізав м’ясо трохи не в пил і це всього за 1 хвилину. А соковижималка просто супер, дуже швидко робить сік і макуха сухий. Пробивали робити картоплю фрі, як в Макдональдз, нічого не вийшло, вона виходить зігнута, так як режіт її круглий ніж, але ми не особливо засмутилися, поїмо.

Якщо ви думаєте брати, першу або другу модель кухонного комбайна, то однозначно раджу брати Philips Hr 7775 із за того, що там один мотор і всю свою потужність передає в потрібний напрямок, новий сучасний дизайн.

Мінуси: Напевно галасливий, як і всі кухонні комбайни і нема на регуляторі швидкості шорстких поділок, так як коли руки мокрі, то він при перемиканні швидкості, проскальзует.

Фотографії:

Моя рекомендація: Рекомендую купити

Короткий опис статті: кухонний комбайн відгуки

Джерело: Всі огляди та відгуки покупців Кухонний комбайн Philips HR-7775/00 — Ділимося Досвідом IBUY.UA

Також ви можете прочитати