Витрата палива трактора мтз 82. Норми витрати палива на трактор

26.09.2015

Норми витрати палива на трактор

Головна » Поради » Норми витрати палива на трактор

Витрата палива трактора мтз 82. Норми витрати палива на трактор

Робота трактора регулюється різними документами. Головний з них — це подорожній лист транспортного засобу. Також при його роботі враховують витрату палива тракторів, ведуть загальний облік, планують витрата пально-мастильних матеріалів і здійснюють контроль їх використання. У дорожньому листі вказують і витрата палива тракторів по нормі, за фактом, пробіг техніки та інші параметри.

Норми витрати палива на трактор необхідні для контролю, обліку витрати бензину, дизпалива, коли трактор працює. Витрата палива, як правило, залежить від безлічі показників і від умов, при яких відбувається робота. В основному, витрата палива мтз визначається згідно використанню так званої лінійної або базової норми, при чому враховуються поправочні коефіцієнти (як правило, підвищують).

Нормування встановлюється для тракторів, які знаходяться в хорошому технічному стані, на 100 кілометрів пробігу. Для рідкого палива (при роботі трактора) норма визначається в літрах на машино/год або на виконання умовної одиниці праці, що може повторюватися циклами. Витрата палива може підвищуватися в зв’язку з сезонними змінами температури повітря. Є і спеціальна формула, необхідна, щоб розрахувати витрату палива. Вона підходить для будь-якого виду техніки, включаючи витрату палива трактора мтз 82.

Ця формула виглядає таким чином: Р=0,7 х R х N. У ній Р – витрата за годину, який вимірюється в кг на годину, число 0,7 постійне – це коефіцієнт переведення одиниць вимірювання потужності мотора з кВт. У кінські сили, буквою R позначають питома витрата палива, вимірюваний в гкВт/год, а буквою N — потужність двигуна в кінських силах.

Витрата палива трактора мтз 82. Норми витрати палива на трактор

На мтз 82 витрата палива можна визначити за цією формулою, отримавши годинну витрату. Це буде виглядати так: Р=0,7*230*75=12 кг/годину.

Варто враховувати, що питома витрата може змінюватись для двигунів вітчизняних комбайнів і тракторів в межах від 220 до 260 гкВт/год. Точні параметри вказують в інструкції по експлуатації і технічному описі будь-якого транспортного засобу подібного класу.

Показник «літри за годину» вважають за лічильником мото/годин. Він може змінюватися в залежності від навантаження. На витрата палива може впливати ряд факторів, включаючи випадкові. Основними причинами небажаного його підвищення витрати такі: несправності двигуна та його систем; швидкість ходу транспортного засобу; опір руху, які підвищено з яких-небудь причин; «агресивна» манера водіння. Застава мінімальних витрат на паливо — це справний технічний стан трактора і вибір найкращого режиму руху.

можна Заощадити не тільки на паливі, але і на квартирі, знімаючи квартири подобово Львів ви можете витрачати на оренду житла під час відрядження набагато менше грошей, ніж якщо б ви знімали номер в готелі.

Поради автомеханіка для вас!

Короткий опис статті: трактор мтз 82

Джерело: Витрата палива трактора мтз 82. Норми витрати палива на трактор

Також ви можете прочитати