Відвал для снігу. Агромеханіка. Лопата для трактора відвал снігоприбиральний .

17.09.2015

Лопата відвал універсальна 2,0 (на трактори 45-50 л. с. два гідроциліндра)

Відвал для трактора стане Вашим помічником у різних ситуаціях і погодних умовах, а особливо взимку, коли трапляються снігопади. Застосовується в комунальних службах для проведення прибирання вулиць, тротуарів і доріг, вирівнювання легкого грунту. Можливо його використання для розчищення зернових струмів або ж на фермі, можна переміщати сипкі маси, перевантажувати грунт і відходи, копати траншеї та інше.

Відвал снігоприбиральний має багато виконань, нижня його частина зазвичай виготовлена з гуми, що дозволяє очищати поверхню, не пошкоджуючи покриття.

Лопата відвал для трактора встановлюється в основному спереду трактора, дозволяючи механічно розчистити тротуари, вулиці і дороги і двори від снігу або сміття після будівництва. Але буває і заднє кріплення (зазвичай саморобний відвал), що не завжди зручно для тракториста, йому доведеться під час роботи дивитися назад, що може швидко втомити.

У продажу є лопата для трактора МТЗ, ХТЗ, ЮМЗ, Т-40, Т-25, Xingtai, Jinma, Dongfeng.

Якщо Вас зацікавила ціна на відвал для снігу. купити його можна в нашому магазині Агромеханіка. оформивши замовлення на сайті agromehanika.com.ua .

лопата для трактора відвал для снігу, відвал для трактора, відвал снігоприбиральний, агромеханіка, інтернет магазин, техніка для саду, інтернет-магазин техніки,

Короткий опис статті: куплю трактор мтз Бажаєте купити відвал для трактора? Магазин Агромеханіка — будь відвал для трактора. Переглянути відгуки про відвали снігоприбиральні, лопата для трактора, відео, фото. лопата для трактора відвал для снігу, відвал для трактора, відвал снігоприбиральний, агромеханіка, інтернет магазин, техніка для саду, інтернет-магазин техніки,

Джерело: Відвал для снігу. Агромеханіка. Лопата для трактора відвал снігоприбиральний | Agromehanika.com.ua

Також ви можете прочитати