Трактори купити . Продаж: ціна бу і нових . Сільгосптехніка

24.09.2015

Сільгоспмашини та обладнання — каталог тракторів

Трактори, завдяки своїй функціональності і переваг перед іншими видами техніки, швидко завоювали популярність і знайшли застосування у всіх сферах господарської діяльності людини. З плином часу науково-технічний прогрес поступово вносив зміни у конструкцію цих механізмів, роблячи їх спеціалізацію більш вузькою і підганяючи під умови певної галузі. Залишаючись, в більшості своїй, універсальними, трактори почали різнитися, в залежності від особливостей механізму, за напрямками діяльності.

Ці машини зручно розділити на 2 групи. До першої відносять масивні промислові трактори, що володіють вражаючою вантажопідйомністю та тягової силою. Вони незамінні в умовах великомасштабних будівельних і кар’єрних робіт, під час видобутку корисних копалин відкритим способом і при необхідності переміщення значних обсягів грунту. Тягова потужність таких механізмів визначається за спеціальною шкалою, в якій виділяють 8 класів: від 2 до 80 тисяч Ньютонів.

До другої групи доречно віднести сільськогосподарські трактори. З урахуванням кількості сфер використання, машини цієї групи відрізняються більш вузькою спеціалізацією. В першу чергу, це трактори загального призначення, які виконують функції тягача в комбінації з навісним обладнанням, призначеним для обробки грунту. Більш універсальні машини застосовуються для збирання врожаю, а спеціалізовані — в незвичайних умовах, пов’язаних з особливостями вирощування культури (чай, рис, виноград тощо).

Окремої згадки заслуговують міні-трактори, які сьогодні, завдяки своїй маневреності, незамінні у багатьох комунальних, сільськогосподарських і, навіть, промислових роботах.

Короткий опис статті: сільгосптехніка бо Трактори, завдяки своїй функціональності і переваг перед іншими видами техніки, швидко завоювали популярність і знайшли застосування у всіх сферах господарської діяльності людини. трактори, купівля тракторів, продаж тракторів, ціна на трактори

Джерело: Трактори купити | Продаж: ціна бу і нових | Сільгосптехніка

Також ви можете прочитати