Смаль Анатолій Григорович

24.02.2017

Смаль Анатолій Григорович

Народився 20 серпня 1948 року в місті Тула.

Головний тренер ФЗК «Волга» Саратов.

Під керівництвом Анатолія Смаля, саратовский футзальний клуб «Волга» двічі перемагала в чемпіонаті Росії з футзалу (футболу у залах), вигравала Кубок УЕФС (2013 рік) з футзалу та Європейську Лігу чемпіонів (2016 рік).

Очолював збірну Росії з футзалу (футболу у залах) протягом декількох років.

На чолі збірної країни брав участь у двох чемпіонатах Європи, Всесвітніх іграх в Колумбії 2013 року і чемпіонаті світу-2015 в Білорусі.

Є керівником федерації футболу міста Саратов, а також тренером «СДЮШОР-14» Саратов .

«великому» футболі:

ДЮСШ «Авангард » р.Степове і саратовські команд — СДЮСШОР «Сокіл», «Сокіл-Д», а також ФК «Заводчанин » (КФК) і ФК «Іскра » з міста Енгельс, Саратовська область (другий дивізіон чемпіонату Росії).

В міні — футболі (футзалі):

З 1999 року — головний тренер МФК «Рубікон » Саратов (під керівництвом Смаля клуб пройшов шлях від 2 ліги до вищого дивізіону)

З 2012 року — «Факел » Саратовська область.

У футзалі (футбол в залах):

З 2005 року за н. ст. — головний тренер ФЗК «Волга» Саратов

Очоливши клуб з перших днів його існування (у перші роки клуб носив назву «Нижня Волга» ) вивів його з нижчих дивізіонів у Суперлігу чемпіонату Росії.

Після, клуб під його керівництвом двічі завоював золоті медалі чемпіонату країни, і переміг в обох європейських футзальних кубках: у 2013 перемігши у Кубку УЕФС, а в 2016 вигравши Лігу чемпіонів з футзалу.

З 2012 по 2016 — головний тренер збірної Росії футзалу (футболу у залах) .

Інтерв’ю Анатолія Григоровича Смаля:

Короткий опис статті: Бартощук Анатолій Григорович Інтернет-видання про футзалі за версією AMF (футбол в залах). Новини та події футболу в залах Росії і світу футзал(футбол в залах), Футзал АМФ, Futsal AMF,ЧР з футзалу(футболу у залах),федерація футзалу(футболу у залах),Волга Саратов,Торпедо-МАМІ,Підводник Ярославль, Ладога Ленінградська область, ФК Єгорьєвськ, Зевс, микрофутзальный клуб Воскресенськ, футзал за версією ФИФУСА, Кубок УЕФС, Five-a-side football, Futbol de Salon,микрофутзал, Хвиля СПБ, Євро-2016

Джерело: Смаль Анатолій Григорович

Також ви можете прочитати