Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна, купити за найвигіднішою ціною в Києві від компанії Інтернет-магазин мотоблоків і техніки «Господар.

05.07.2015

Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна

Технічні характеристики:

Ширина захоплення, м: 1,8

Глибина загортання насіння, см: 20 — 40

Кількість рядів: 12

Ширина міжрядь, мм: 150

Швидкість руху: 6-8 км/год

Продуктивність: 0,36 — 0,6 га/год

Вага: 265 кг

Потужність трактора що агрегатується: 18 — 35 л. с.

Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна відео:

Сівалка зернотуковая 10-ти і 12-ти рядна призначена для посіву насіння зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес), бобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби) і льону з одночасним внесенням у засіваються рядки гранульованих мінеральних добрив. Сівалка може бути використана для посіву насіння інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння і нормами висіву (гречка, просо, сорго).

Агротехнічні вимоги до посіву. Врожайність сільськогосподарських культур в значній мірі залежить від якості посіву насіння.

Для оптимального розвитку рослин ґрунт необхідно підготувати відповідно агротребованиям для даного району. Насіння відповідні посівного стандарту, необхідно рівномірно розподілити по площі поля і обробити грунт на глибину посіву насіння.

Рослинам повинна бути забезпечена необхідна площа живлення. Тому на кожному гектарі потрібно висіяти оптимальне для даного господарства кількість схожих насінин оброблюваної культури. Це кількість насіння в штуках або в кілограмах на гектар називається нормою висіву. Якщо посіяти насіння менше, ніж рекомендовано нормою висіву, то внаслідок зменшення кількості рослин врожайність знижується. Перевищення норми висіву приводить до зайвої густоті рослин, непроизводительному витратою насіння і зниження врожайності.

Для кожного району визначена найкраща глибина загортання насіння даної культури. Зменшення глибини посіву може призвести до вимерзання сходів озимих і изреженности сходів ярих. При надмірно глибокому загортанню сходять ослаблені рослини, а частина паростків гине, так як не може пробитися до світла. Між насінням і грунтом не повинно бути повітряного прошарку, що утруднює надходження вологи до насіння, а пізніше поживних речовин до коренів рослин.

На розвиток рослин впливає і час посіву. Запізнення з посівом, як правило, призводить до значного зниження врожайності.

Разом з насінням в ті ж ряди доцільно вносити гранульовані добрива. В залежності від виду висіваних культур добрива вносять на ту ж глибину, що і насіння, нижче і збоку насіння.

Технічні характеристики 10-ти і 12-ти рядної зернової сівалки.

Короткий опис статті: сівалка зернова Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна. Доставка в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та ін тел.(050) 2000-345; (067) 319-19-90.Ціна і умови поставки Куплю, купити Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна, в Донецьку, продаж Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна в розстрочку, ціна. китайський новий. доставка в Харків, Дніпропетровськ, Київ, Одеса, Львів, Вінниця, Чернігів, Крим, Сімферополь,Запоріжжя, Полтава, Суми. Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна відео в україні

Джерело: Сівалка зернова 2BFX-12 12 рядна — купити за найвигіднішою ціною в Києві від компанії "Інтернет-магазин мотоблоків і техніки «Господар»" — 3047976

Також ви можете прочитати