Сівалка для кукурудзи! Вибір професіоналів! Відео.

24.02.2017

Сівалка для кукурудзи! Вибір професіоналів! Відео.

Дана стаття від компанії Електромотор, Київ присвячена ручноїсівалці для кукурудзи. Якщо Ви вирішили засіяти невелика ділянка 50 соток кукурудзою і хочете трохи механизаровать свою працю, то Вам потрібна сівалка для кукурудзи! Мета даної статті дати чіткий орієнтир, яку ручну сівалку правильно для певної культури. Адже найчастіше людям парять «всяку туфту» замість сівалки для кукурудзи. Відразу зазначимо вибір на Українському ринку не великий.

Перш за все подивіться на розмір насіння кукурудзи. Вони досить великі. Їх можна висаджувати звичайною ручною сівалкою через найбільша отвір, або придбати сівалку точного висіву зі спеціальною фтулкой. У другому випадку буде трохи менше витрата висівного матеріалу, але доведеться погратися зі зміною і налаштуванням втулки. На Україні такі сівалки виробляють якісно завод НВК «Зростання». Не купуйте дешеві польські сівалки і сівалки слепаные в гаражах місцевими умільцями. У них криві колеса і вони тупо не сіють. За результатами 2010 — 2011 років наша компанія отримала величезне число рекламацій з низькосортним сівалок. Тому в 2012 році рекомендує тільки продукцію НВК «Зростання» . Висновок: сівалка для кукурудзи — це сівалка точного висіву СРТ-1 з втулочным висівні мехонизмом для великого зерна або сівалки СР-1 або СР-2 зі шеточным механізмом!

Ми офіційні дилери НВК «Зростання».

Дозвольте пару слів про завод Зростання. «Зростання». Науково виробнича компанія «Роста» знаходиться в Милетополе, це не тільки великий Український виробник, але і розробник техніки для сільського господарства. Докладаємо невелике відео, щоб ви бачили відмінність звичайної ручної сівалки від сівалки точного висіву.

Ще раз загострюю увагу, що наша компанія є офіційним дилером в місті Києві, підтримує на складі необхідний асортимент, пропонує всю продукцію виробництва «Зростання» за заводськими цінами і заводською гарантією. У нас сівалка для кукурудзи, має гарантію 1 рік.

Короткий опис статті: ручна сівалка для кукурудзи Сівалка для кукурудзи — оптова ціна зі слад в Києві. Наявність. Гарантії.тел. 5-000-88. Купити. Сівалка для кукурудзи купити ціна Київ

Джерело: Сівалка для кукурудзи! Вибір професіоналів! Відео.

Також ви можете прочитати