Підготовка до посіву разом з ручною сівалкою точного висіву.

20.07.2015

Технічні характеристики і принцип роботи ручної сівалки точного висіву. 

 
Ручні сівалки однорядного точного висіву можна поділити на два види: одні сівалки використовуються для ручного посіву овочевих культур, а інші призначені для посіву газонної трави.

Зараз у продажу є маса ручних сівалок зі всього світу. Моделей багато – є Gardena та Al-ko з Німеччини, є EarthWay із Штатів та ін. Основна мета цих агрегатів – максимально рівно розподілити насіння по площі, тому їх і називають сівалками-розкидачами.

Ручні сівалки однорядного точного висіву

Технічні характеристики ручної сівалки точного висіву: 

Більшість цих сівалок двоколісні, але зустрічаються моделі і зовсім без коліс (наприклад, 9-літровий розкидувач Solo 421, що випускається Німеччиною). Крім насіння газонних трав за допомогою такого пристрою можна рівномірно розподіляти дрібний гравій, наприклад, взимку на заіденілих доріжках. Пісок і сухі мінеральні добрива теж можна розподіляти за допомогою цих пристроїв. Такий апарат коштує приблизно 20-25 доларів.

Ручні сівалки однорядного точного висіву

Тільки знайти на українському ринку їх не просто, адже випускають їх поодинокі фірми, поставка йде через дилерів. Сівалка складається з чотирьох (може бути і більше) висівних апаратів з бункерами сівалки, які посаджений на основний вал. Праворуч на малюнку показана ручна овочева сівалка точного висіву з шістьма бункерами. Висіваючі втулки сівалок мають аналогічну схему і призначення.

Підготовка до посіву овочів разом з ручною сівалкою точного висіву

Залежно від моделі, кількість бункерів буде змінюватися. Якщо ваш город невеликий, то не варто купувати сівалку, де коштує 5 і більше відсіків. Кожний висівний апарат має одну висіваючу втулку, яка використовується для висіву насіння моркви, редиски, петрушки.

Ручні сівалки однорядного точного висіву

Такий апарат жорстко зафіксований на поперечної тяги з інтервалом по осях приблизно 80 міліметрів.

 

Короткий опис статті: ручні сівалки точного висіву Види ручних сівалок точного висіву. Опис роботи таких приладів. Різні моделі з різних країн. Принцип роботи. Підготовка до посіву і сам процес посіву.

Джерело: Підготовка до посіву овочів разом з ручною сівалкою точного висіву

Також ви можете прочитати