Мотокультиватори що, де, чому? СамСад

22.09.2015

Мотокультиватори – що, де, чому?

Мотокультиватор – це незамінний помічник будь-якого дачника, скорочено мотокультиватори це МК. історія створення мотоблоків та культиваторів відходить у минуле тысячилетие -:), для того, що б купити мотокультиватор за розумною ціні. необхідно прочитати відгуки на сайтах і форумах. Також Ви повинні визначитися, що ж вам потрібно мотоблок або мотокультиватор було б непогано переглянути відео про мотокультиватори .

Ну ви вже сказали собі Куплю мотокультиватор. тоді вам необхідно визначитися в першу чергу мотокультиватор якої торгової марки вам потрібен. На ринку України існує безліч культиваторів, але я б хотів звернути вашу увагу на мотокультиватори від таких виробників:

Мотокультиватори що, де, чому? СамСад

Мотокультиватор Solo (Соло) – культиватори від німецької фірми Solo. хороша гарантія 5 років, реально виробляються ці культиватори на заводі Pubert у Франції. У лінійці культиваторів цього виробника є техніка початкового, середнього та професійного рівня. Стандартне навісне обладнання є, але його необхідно купувати з культиватором, а то потім можуть виникнути проблеми. Ціна на навіску завищена. Іноді компанія Solo балує українського аграрія непоганими акціями на свої товари.

Мотокультиватори що, де, чому? СамСад

Мотокультиватори MTD (МТД) – культиватори від німецького виробника MTD. гарантія 3 роки, виробляються на заводі в Угорщині. Компанія випускає техніку початкового та середнього сегмента, професійних культиваторів у даного виробника немає. Стандартна навішування є, коштує не дорого. Але останнім часом у компанії MTD почалися проблеми, це відобразилося на постачання товарів і запчастин, так що будьте готові, у разі ремонту, чекати запчастини тривалий час.

Мотокультиватори Pubert (Пуберт) – французькі культиватори, гарантія 2 роки, виробляються у Франції. У лінійці культиваторів цього виробника представлена техніка від початкового до професійного рівня. Також компанія випускає мотокультиватори для інших ТМ: Solo, Husqvarna. Навішування є і коштує не дорого. Культиватори Pubert є найбільш продаваними культиваторами в Україні. До них також часто запитують ходоуменьшитель для культиватора. якого в Україні немає, так що не шукайте. Ще варто відзначити, що у 2012 році у них з’явилася модель мотокультиватора Pubert Vario з трьома професійними двигунами на вибір Robin-Subaru. Нonda і Briggs&Stratton. особливість цього культиватора в тому, що в ньому дві передні швидкості й система варіатор, що дає можливість регулювати швидкість роботи фрез від 28 до 165 оборотів в хвилину. також можливо вам буде цікаво ознайомитись з відеопрезентацією роботи культиваторів Pubert .

Мотокультиватори що, де, чому? СамСад

Мотокультиватори Honda (Хонда) – страшенно дорогі культиватори від виробника Honda. виробляються не зрозуміло де, то Японія, то ні. Гарантія на культиватори 12 чи 6 місяців, в залежності від того, де Ви будете його використовувати, на приватному городі чи з комерційною метою. Проблема з наявністю додаткового навісного обладнання. Варто навішування дорогувато. Але люди які розщедрилися на це диво техніки претензій не висловлювали. Honda є Honda.

Мотокультиватори що, де, чому? СамСад

Мотокультиватори al-ko – культиватори від виробника Al-Ko. представлені двома моделями китайського виробництва, гарантія 2 роки, з навісного обладнання, тілки грунтозацепи і плуг-підгортальник. Молодша модель Al-Ko Farmer MH 350-4 більш-менш популярною з-за невисокої ціни, старша, в інтернет магазинах, популярністю не користується.

Мотокултиваторы Texas (Техас) – непогані культиватори датського виробництва від компанії Texas з американсими корінням, є багато різного навісного устаткування, як українського, так і датського виробництва. Ціни доступні, гарантія на мотокультиватори 3 роки + 2 роки безкоштовного сервісного ТО, дуже рекомендую. Взагалі в сезоні 2012 року вони замінили собою в нішу продажу мотокультиваторів MTD. В лінійці цього виробника є культиватори початкового, середнього рівня і для інтенсивної експлуатації. Додаючи від себе ще, те, що культиватори цієї торгової марки продавати дуже приємно. Якість на обличчя, хороша гарантія і дуже доступна ціна. Роблять цю марку другий по популярності продажів в Україні після ТМ Pubert.

Мотокультиватори Oleo-Mac (Олео-Мак) – італійські культиватори від європейського мега концерну садової техніки і обладнання Emak. яка в свій час поглатила двох виробників культиваторів та іншої садової техніки Oleo-Mac і Efco. Досить хороші культиватори за помірною ціною, є навісне обладнання. На жаль, в Україну перестали завозитися культиватори цього виробника з двигунами Honda і Briggs&Stratton. Хоча одна модель з двигуном на 4 л. с. від виробника Хонда ще залишилася у продажу — Oleo-Mac MH165R (Honda GC135 4 л. с.). Але і двигуни власної розробки концерну Emak досить непоганої якості з моторесурсом 800-1000 годин. Так що сміливо купуйте ці культиватори, а гарантія на 2 роки і відмінний сервісний центр приємно порадує вас.

Мотокультиватори в Україні. і зокрема, мотокультиватори в Києві. затребувані досить непогано, для того, щоб експлуатація мотокультиватора не призводила до ремонту мотокультиватора. я настійно рекомендую перед відвідуванням магазину мотокультиваторів. ознайомитися інтернет магазині мотокультиваторів характеристиками мотокультиваторів і тільки після цього робити усвідомлений вибір.

Після придбання мотокультиватора обов’язково знайдіть інструкцію по мотокультиваторів і обов’язково ознайомтеся з керівництвом по експлуатації мотокультиваторів. це заощадить вам в майбутньому ваші гроші.

Також купуючи культиватор задумайтеся над придбанням додаткового обладнання для мотокультиваторів або як його ще називають навісне обладнання або просто навішування.

Ну а для людей з розвиненою фантазією і руками зростаючими від куди нада, я можу порадити пошукати інформацію про саморобні мотокультиватори і змайструвати мотокультиватор своїми руками. Адже для народного умільця не проблема зробити саморобний культиватор з металобрухту. а при необхідності можна навіть створити саморобний міні трактор. Ну а для справжніх асів пердлагаю схему саморобного мотоблока Архипова .

Ну а для тих хто бореться за чистоту навколишнього середовища, можу порекомендувати придивитися до электрокультиваторам. Серед них є теж непогані зразки інженерної думки, приміром, електрокультиватор Надія від Російського виробника, також є і недорогі китайські екологічні конячки.

Сподіваюся, ця стаття була для вас корисною, якщо у вас виникли відгуки та пропозиції прошу залишити їх нижче. Спасибі за увагу!

І останнє: якщо ви вже дозріли для покупки можете вибрати культиватор в нашому інтернет каталозі в рубриці мотокультиватори .

Переглядів: 3738

Дата: Четвер, 05 Липня 2012

Короткий опис статті: мотокультиватор кріт Мотокультиватор – це незамінний помічник будь-якого дачника, скорочено мотокультиватори це МК, історія створення мотоблоків та культиваторів відходить у минуле тысячилетие -:), для того, що б купити мотокультиватор за розумною ціною, необхідно прочитати відгуки на сайтах і форумах. Також Ви повинні визначитися, що ж вам потрібно мотоблок або мотокультиватор було б непогано переглянути відео про мотокультиватор Мотокультиватори, що, де, чому, купити мотокультиватор, купити мотокультиватор, мотокультиватори продаж, мотокультиватори відгуки, мотокультиватори ціни, мотоблоки та мотокультиватори, мотокультиватори відео, мотокультиватор мк, ремонт мотокультиваторів, експлуатація мотокультиватора, мотокультиватор pubert, мотокультиватор пуберт, мотокультиватор solo, соло мотокультиватор, мотокультиватор mtd, мотокультиватор мтд, мотокультиватор honda, мотокультиватор хонда, мотокультиватори texas, мотокультиватор техас, мотокультиватор al-ko, магазин мотокультиваторів, інтернет магазин мотокультиваторів, мотокультиватори в україні, мотокультиватори в києві, мотокультиватор київ, керівництво по експлуатації мотокультиваторів, інструкція з експлуатації мотокультиватор, інструкція з мотокультиваторів, обладнання для мотокультиваторів, навісне обладнання для мотокультиваторів, саморобний мотокультиватор, мотокультиватор своїми руками, ходоуменьшитель для мотокультиватора, характеристика мотокультиваторів

Джерело: Мотокультиватори – що, де, чому? — СамСад

Також ви можете прочитати