Мотоблоки, мотокультиватори, Каталог товарів і послуг, ВСЕ в Красноярську

21.09.2015

Мотоблоки, мотокультиватори

Показувати по: 50 100

Як вибрати мотокультиватор?

Мотоблоки, мотокультиватори, Каталог товарів і послуг, ВСЕ в Красноярську
Мотокультиватор служить для суцільної передпосівної обробки грунту (розпушування поверхневого шару без перевертання), знищення бур’янів, вирівнювання поверхні землі, подрібнення брил після оранки, розпушення грунтової кірки, одно мірного перемішування з грунтом внесених добрив. Культиватори також використовують для обробки міжрядь і пристовбурних смуг в садах.

Вага мотокультиваторів коливається від 9 до 40 кг. Як Ви розумієте, з невеликим культиватором (9-12 кг) легко впорається навіть жінка, в той час, як працювати з мотоблоком в 40-70 кг під силу не кожному.

Класифікація мотокультиваторів

Мотокультиватори умовно ділять на чотири групи, в залежності від потужності і ваги: ультра легкі, легкі, середні і важкі.

Надлегкі мотокультиватори мають потужність двигуна до 1,5 л. с. і вагу до 15 кг (деякі виробники відносять до цього класу моделі масою до 20 кг і потужністю до 3 л .с.). Вони розпушують ґрунт максимум на 8 см і цілком підійдуть для обробки невеликих площ (квітників, клумб і т .п.). Ширина захвату (20-30 см) робить ці мотокультиватори дуже мобільними і дозволяє працювати у вузьких міжряддях і важкодоступних місцях, виконуючи як розпушування, так і прополку. Вони оснащені або двотактним двигуном, що працює на суміші бензину і масла, або легким чотиритактним, використовують чистий бензин.

Чотиритактний двигун має ряд переваг: витрачає менше палива, менше шумить, вібрація у нього набагато нижче. Надлегкі моделі мотокультиваторів обладнані знімними ручками, що дозволяє перевозити їх у рюкзаку на громадському транспорті або в багажнику легкового автомобіля.

Легкі мотокультиватори з потужністю двигуна від 2,5 до 4,5 л. с. і вагою до 40 кг розпушують ґрунт на 15-18 см. Ширина захоплення у них більше — 40-50 см, тому і продуктивність в півтора — два рази вище, ніж у надлегких. Такі мотокультиватори, укомплектовані невеликим окучником, можна досить ефективно використовувати для нарізання борозен під посадку різних культур. Однак невелика вага моделей легкого класу небажаного ефекту: вони «стрибають» при входженні в грунт.

Середні мотокультиватори важать 45-60 кг і оснащені двигуном потужністю 4-6 л. с. Завдяки більшій вазі середні культиватори стійкіше легких, тому ними зручніше працювати.

У них не тільки ширше захоплення фрез (40-85 см), але і самі фрези більшого діаметра. Відповідно, більше і глибина обробки — 25-28 див. Однак перевага широкого захоплення стає недоліком при роботі у вузьких місцях — ділянки.

Середні мотокультиватори, як і більшість легень, мають чотиритактні двигуни. Крім передньої передачі вони можуть мати і задню ( для зручності маневрування на невеликих ділянках). Мотокультиватори середнього класу можуть працювати не тільки з окучником, але і з невеликим плугом. Щоб забезпечити потрібне тягове зусилля для плуга або підгортальника, замість фрез на вал редуктора встановлюють металеві колеса з грунтозацепами.

До тяжких відносять мотокультиватори вагою більше 60 кг і потужністю від 6 л. с. Вони оснащені чотиритактними двигунами і мають коробку передач, що дозволяє істотно розширити діапазон застосування. На них можна навішувати: оборотний плуг, просапний культиватор і т. п. а також буксирувані візка з вантажем до 300 кг.

Важкі мотокультиватори підходять для обробки не тільки невеликих дачних ділянок, але і городів значного розміру. Помиляються ті, хто вважають, що для роботи з такими агрегатами необхідно докладати великі фізичні зусилля. Насправді працювати зніми легко: власної ваги вистачає, щоб без особливих зусиль тягнути плуг, копалку, причіп та ін. Тяжкі моделі передбачають найбільшу кількість навісного обладнання.

Електро — або мотокультиватор?

Мотокультиватори випускають з електричним, 2-тактний або 4-тактним двигуном. Мотокультиватори з електроприводом не вимагають особливого догляду, дозаправки заливки масла. Робота з таким культиватором дуже проста, досить включити в розетку і натиснути кнопку. З електроприводом зазвичай випускають легкі культиватори, які призначені для обробки невеликих площ. Тут застосування електроприводу цілком виправдано, і довжини шнура цілком вистачить. Головне, щоб було, де живити культиватор.

Єдиний мінус — небезпека ураження електричним струмом, але сучасні мотокультиватори мають високий ступінь надійності.

Мотокультиватори з бензиновим двигуном більш складні в обслуговуванні. При роботі створюють певний шум. Вимагають спеціальне масло і паливо. Можна заливати і звичайний 92-95 бензин, розмішаний з маслом (для 2-тактних двигунів), але знос деталей може зрости.

Справа в тому, що складно вгадати пропорції при розведенні палива маслом, і з вини поганого палива двигун працює нестійкий, підвищується знос і може накопичуватися нагар. Моделі з двотактним двигуном дешевше, т. к. більш прості в пристрої. У моделей з двотактним двигуном часто вище споживання палива.

Навісне обладнання

Крім стандартних мотокультиватори можуть оснащуватися цілим рядом навісного обладнання, яке суттєво розширює їх можливості. Найбільш поширені: транспортне колесо (колеса) для осьових культиваторів.

Воно не дозволяє машині зариватися в землю протягом всього процесу культивування; підгортач (плуг — окучник), що складається з V — образного лемеша. З його допомогою можна зробити борозни для посіву овочів картоплі. квасолі, гороху, цибулі ), розпушити навколо них землю; плуг для викопування картоплі (картофелевыкапыватель), що підриває бульби і витягує їх на поверхню; просапної комплект фрез, що забезпечує якісну обробку важких ґрунтів; грядный плуг; грядный плуг з передплужником; двосторонній грядный плуг з передплужником; сінокосарка; аератор. Проколює отвори в ґрунті, щоб забезпечити доступ кисню, вологи і добрив до коріння газонної трави; ріжуча борона; газонні граблі для очищення газону від «повсті» з висохлої трави і поверхневих корінців, що перешкоджає зростанню молодої трави; підмітальна насадка; ножа відвалу — насадка для прибирання снігу, сміття та бруду; колеса з пневматичними шинами для підвищення прохідності культиватора; важок на колеса; грунтозацепи; снігоприбиральна фреза; візок.

Навісне обладнання продається окремо, тому при покупці порівнюйте вартість не тільки культиваторів, але і комплектації, яка потрібна вам для роботи.

Вибір мотокультиватора

Продуктивність тієї або іншої моделі мотокультиватора (площа обробленої ділянки за одиницю часу) залежить від потужності двигуна і ширини захоплення робочих органів. Чим могутніша модель, тим вона дорожча, тому немає сенсу купувати культиватор з більшою продуктивністю, ніж та, якої вимагають розміри оброблюваної ділянки.

Відповідно, головне при виборі культиватора — правильно визначити необхідні параметри. Крім розміру ділянки важливу роль грає його структура.

Характеристика ділянки

Для зручності всі ділянки прийнято класифікувати наступним чином:

— «строкаті» — загальною площею 20-30 соток, розділені на кілька невеликих (по 3-5 соток) зон різного призначення (сад квітник, клумби, газони, ягідники, грядки під різні овочеві культури тощо);

— малі — площею 30-40 соток, мають дві — три грядки по 10-15 соток різного призначення;

— середні — площею 50-100 соток, використовувані під одну — дві культури (наприклад, картопля і зернові);

— великі — площею понад 100 соток. Ні один культиватор не підійде для всіх видів робіт.

Тому потрібно орієнтуватися на ті з них, які ви вважаєте основними. Для власників середніх і великих ділянок підійде культиватор середнього або важкого класу, який можна додатково оснастити навісними пристроями. Єдиний вид роботи, для якої такий культиватор не годиться, — прополювання. Тому ідеальне поєднання для таких господарств — два мотоблоку: надлегкий для прополки передній або важкий для виконання інших робіт з максимальною продуктивністю.

Вибір власників малих ділянок залежить від набору вирощуваних культур і операцій, виконання яких господар вважає головними і найбільш трудомісткими. Для обробки «строкатих» ділянок найбільше підійде надлегкий мотоблок.

Енергоємність відображає економічність роботи культиватора. Вона може бути (з розрахунку на 10 кг ваги агрегату): низької — менше 0,7 л. с.; нормальної — 0,7-1 л. с.; високою — більше 1 л. с. на 10 кг ваги.

Якщо культиватор належить використовувати для роботи на косогорах, слід звернути увагу на можливість його експлуатації при різних кутах нахилу. За цим показником культиватори діляться на моделі, що працюють при будь-яких кутах нахилу, і моделі, що працюють при кутах нахилу не більше 15-20°.

Додаткові критерії вибору

Бажано, щоб у культиватора був задній хід (у легких і надлегких моделей немає заднього ходу, але повинна бути ручка, щоб було зручно піднімати культиватор і розгортати в потрібному напрямку). Добре, якщо у мотокультиватора є дві і більше передні передачі, так як його експлуатаційні можливості в цьому випадку істотно розширюються. Для безпечної роботи краще купувати JpF моделі, у яких є вимикач «Стоп».

Оптимально, якщо окучник виконаний у вигляді важеля аварійної зупинки, так як в цьому випадку досить зняти долоню з рукоятки керування. Найгірший варіант — кнопка «Стоп» (не вимикач, а саме кнопка). У цьому випадку, щоб зупинити мотокультиватор, слід натиснути на кнопку пальцем і утримувати її до повної зупинки двигуна, що далеко не завжди вдається в екстремальних ситуаціях.

Культиватор служить для суцільної передпосівної обробки грунту (розпушування поверхневого шару без перевертання), знищення бур’янів, вирівнювання поверхні землі, подрібнення брил після оранки, розпушення грунтової кірки, одно мірного перемішування з грунтом внесених добрив. Культиватори також використовують для обробки міжрядь і пристовбурних смуг в садах.

Вага культиваторів коливається від 9 до 40 кг. Як Ви розумієте, з невеликим культиватором (9-12 кг) легко впорається навіть жінка, в той час, як працювати з мотоблоком в 40-70 кг під силу не кожному.

Останні новинки товарів і послуг в темі «Дача, сад, город»

Мотоблоки, мотокультиватори, Каталог товарів і послуг, ВСЕ в Красноярську
9.07.2015 Тільки в цей четвер знижка на товари для літнього відпочинку

Короткий опис статті: мотокультиватор кріт Мотоблоки, мотокультиватори в Красноярську. Товари і послуги Красноярська, ціни, адреси, телефони, сайти, режим роботи. мотоблоки, мотокультиватори, мотоблоки в красноярську, мотокультиватори в красноярську, мотоблоки красноярськ, мотокультиватори красноярськ, мотоблоки ціни, мотокультиватори ціни

Джерело: Мотоблоки, мотокультиватори — Каталог товарів і послуг — ВСЕ в Красноярську

Також ви можете прочитати