Мінітрактор переломка 4 х 4 класичний своїми руками (ФОТО)

04.10.2015

Мінітрактор переломка своїми руками створюємо помічника.

Саморобний мінітрактор переломка 4х4 для домашнього господарства.

Виникла необхідність у придбанні надійного і вірного механічного помічника, який може і скопати землю, і різні сільськогосподарські культури посадити, і допомогти зібрати врожай. Якщо купувати новий агрегат в магазині, то доведеться заплатити досить солідну суму, якщо такої можливості немає, можна зробити мінітрактор 4х4 переломку самостійно. Щоб зібрати саморобний міні-трактор переломка 4х4, потрібно скласти схему, вивчити конструкційні особливості техніки.
Потреба в такому агрегаті виникає, коли необхідно обробити землю, посадити або зібрати врожай.

Робимо самостійно мінітрактор: 

 

Для початку потрібно точно розібратися, що собою являє мінітрактор. Це і є звичайний трактор, який конструюється на основі мотоблока. Вони бувають 3-х видів: повністю саморобні, перероблені за допомогою заводських інструментів і випущені на заводі.

Основи технології самостійної збірки мінітрактори: 

Природної першочерговим завданням буде чітке планування самої переробки, продумується необхідність у встановленні конкретного обладнання для навісу, наприклад, сінокосарки, плуга грунтофреза або лопати для відвалу.

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

Мінітрактор переломка

Коротко процес переломки тракторора своїми руками можна розписати наступним чином. Мотоблок маємо на рамі, раніше вже обладнаному для цих цілей і зробленою своїми руками. Гальмівна система на основі барабанного типу і рульова рейка може бути використана від Жигулів.

Далі можете подивитися підбірку фото самостійної збірки тракторора.

Мінітрактор переломка своїми руками.

Мотоблок «Нева» – основа саморобного мінітрактора

Якщо вирішите за основу свого тракторора брати мотоблок «Нева», то обов’язково вибирайте разом зі зв’язкою, причому не має значення заводський вона установки або її конструювали своїми руками. Це дасть можливість у майбутньому займатися транспортуванням вантажів, чіпляючи причіп з кузовом. Комфорт і зручність моделі додадуть такі атрибути, як кермо з машини, автомобільне крісло і педалі.

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

Звичайно, можна вибрати будь мотоблок з метою виготовлення саморобного мінітрактора, але краще все ж вибирати агрегати «Нева». Це обумовлено тим, що вони більш надійні та потужні, а їх обсяг може досягати 8,5 л. Дані властивості гарантують, мінітрактор буде зроблений з найменшою кількістю доробок.

Наступним етапом буде виготовлення адаптера-самоскида, який змайструвати досить просто, лише маючи необхідний матеріал, електрозварювання та болгарку. Причіп може нахилятися і повертатися, так як це передбачено спеціальною системою конструкції кріплення самої рами. Органи управління у мотоблоки дубльовані, що дозволяє використовувати мотоблок як окремий агрегат, попередньо розібравши саморобний мінітрактор переломку.

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

Практичність даної конструкції робить можливим експлуатацію мінітрактори для перевезення не тільки будівельного матеріалу (цегли), але і взаємодіяти з сипучими складовими грунту. Навантажувач, який призначений для зсипання і був встановлений раніше, робить можливим вивалювання ґрунту в будь-яке місце, не обмежуючи вибір.

Виготовлений своїми руками міні-трактор 4х4 переломка ідеально підійде для робіт на дачі та на присадибній ділянці, при цьому собівартість конструкції буде досить незначною у порівнянні з ціною подібного агрегату в спеціалізованому магазині.

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

до Вашої уваги підбірка якісного відео матеріалу з саморобним минитракторам -повнопривідним переломкам.

Мінітрактори на основі мотоблок «Зубр»

При наявності дизельного двигуна високої потужності з мотоблоком «Зубр» ви можете переобладнати своїми руками в міні трактор. Необхідно також мати відповідні інструменти, інструкції по збірці, фото (схеми) і наступні деталі:

  • рама;
  • гальмівна система (циліндр);

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

  • підніжки, на яких розміщуються педалі;
  • рульова колонка з тягами;
  • передня балка (збірка включає в себе гальмівні диски і маточини);
  • задні крила;
  • навіска з ручним підйомним механізмом у зборі;
  • колеса, які будуть встановлені попереду (підійдуть від машини марки Жигулі або інших мотоблоків).

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

До відповідних інструментів належать: молоток, дриль, гайкові ключі, апарат для зварювання.

Зібравши всі вищеперелічені деталі своїми руками вийде саморобний мінітрактор переломка з мотоблока.

Як самодельно зібрати трактор з мотоблока марки «Кентавр»

Звичайно, самим міцним, надійним і потужним варіантом трактора переломки буде модель, конструкція якого грунтувалася на професійному або напівпрофесійному мотоблоки. Завдяки їх використанню збільшується продуктивність пристрою і ресурс використання.

Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

Одним з оптимальних видів таких агрегатів став мотоблок «Кентавр», потужність дизельного двигуна якого досягає 9 л с. Звичайно, вирішальним фактором при виборі комплектуючих, таких як мотоблок, стане цільове призначення та функції, покладені на трактор.

Треба детально продумати пристрій кузова, як він буде з’єднуватися з моторним блоком. Кузов і рама виготовляються за допомогою профільованих труб, а також можуть використовуватися куточки з металу. При установці потужного двигуна, кузов можна зробити з невеликого причепа до машини або мототранспорту, тільки заздалегідь потрібно врахувати, яким чином він буде прикріплений до мотоблоку.

Короткий опис статті: міні трактор Зробити надійний і маневрений трактор-переломку можна із звичайного мотоблока своїми руками мінітрактор,перломка

Джерело: Мінітрактор-переломка своїми руками: на фото трактор 4х4, відео

Також ви можете прочитати