Купити міні-трактори китайського та корейського виробництва .

02.10.2015

Міні-трактори

Купити міні-трактори китайського та корейського виробництва .

Багато власників особистих підсобних господарств віддають перевагу минитракторам, оскільки вони багатофункціональні і є незамінними помічниками у роботі. Російські компанії, що працюють у галузі сільського господарства, будівництва, промислового виробництва та ін. роблять сьогодні вибір на користь малогабаритної техніки. Технічні характеристики сучасних мінітракторів знаходяться на дуже високому рівні. Однак їх головна перевага перед повнорозмірною технікою — невисока вартість.

На мінітрактори ціни варіюються в діапазоні від 40 000 до 900 000 рублів. Вартість залежить від потужності і функціональності техніки. Самі економічні компактні моделі володіють потужністю близько 12 л. с. У комплект їх поставки, як правило, входить плуг і фрези. Дорожче інших обходиться споживачам техніка японського виробництва. Як правило, дорогі моделі володіють потужністю від 40 к. с. і мають велику комплектацію навісного обладнання. Купити міні трактор можна в компаніях, що спеціалізуються на поставках спеціалізованої техніки.

Оптова та роздрібна продаж міні-тракторів в РФ здійснюється компаніями, що мають дозвіл на цей вид діяльності. Інтернет-продажу є найбільш виграшним для споживачів варіантом, оскільки:

Будь-інтернет магазин міні-тракторів має можливість пропонувати техніку у величезному асортименті.

Споживачеві легше здійснювати вибір потрібної моделі, конфігурація сайтів така, що можна порівнювати характеристики вподобаних моделей, активувавши відповідну функцію.

Замовити мінітрактор клієнт може, перебуваючи в будь-якому місті, оскільки доставка здійснюється по всій Росії. Найчастіше доставка з Інтернет-магазинів здійснюється на безоплатній основі або за досить низькою ціною.

найвигідніші умови пропонують продавці, які є офіційними дилерами компаній-виробників. Крім того, що роздрібні ціни на трактори та іншу техніку у них нижчі, вони, спільно з заводом-виробником часто проводять акції, спрямовані на привернення купівельного інтересу, знижують ціни на товари.

Під час проведення таких знижок, обладнання до малогабаритному китайському минитрактору в Краснодарі або будь-якому іншому місті можна купити за дуже низькою ціною. На російський ринок поставляються трактори європейського, американського, азіатського та вітчизняного виробництва.

Доставка трактори японського виробництва з Москви чи Білгорода може обійтися клієнтові в круглу суму, навіть якщо на даний товар діє знижка. Ще дорожче покупець заплатить, замовляючи техніку в Америці або Європі.

Сьогодні ситуація докорінно змінилася, і придбати міні-трактори марок Xintai, Garden Scout і DondFeng можна в Санкт-Петербурзі, Курську та Воронежі. Вітчизняним машинобудівним підприємствам вдалося також налагодити виробництво комплектуючих до різних моделей мінітракторів. Так, в Тулі налагоджено виробництво двигунів для техніки вищевказаних брендів.

Малогабаритні трактори, призначені для використання як в будівництві, так і на присадибних ділянках, зарекомендували себе як надійних помічників у російських умовах експлуатації. При цьому вартість вітчизняних міні-тракторів значно нижче аналогічних моделей американського, європейського або японського виробництва.

Вітчизняна техніка користується гарним попитом, її купують і представники об’єктів господарювання та приватні особи.

На нашому ринку купити мінітрактор сьогодні не проблема, вибір пропонується величезний. Щоб придбати агрегат з можливістю його максимального задіяння, необхідно позначити його передбачувану експлуатацію.

Для індивідуального подвір’я, де потрібна велика механізація, слід купувати трактор великої функціональності. В даному випадку не так важлива потужність техніки, як можливість використовувати її для різних господарських операцій.

До безперечних достоїнств мінітракторів відносяться не тільки їх габарити, але і економічність, ефективність, простота в експлуатації, а також доступна ціна. Ці якості дозволяють власникам невеликих фермерських господарств, садів, городів придбати необхідну сільгосптехніку і використовувати в своїй роботі.

Короткий опис статті: міні трактори Купити міні-трактори за низькою ціною з безкоштовною доставкою в Москві, Санкт-Петербурзі, Бєлгороді, Курську, Тулі, Краснодарі, Воронежі, Ростові на Дону, Ставрополі.

Джерело: Купити міні-трактори китайського та корейського виробництва | Міні-трактори ціна — Інтернет-магазин Gardenshop

Також ви можете прочитати