Кухонний комбайн Braun K700 Black, придбати в інтернет-магазині

05.12.2015

Відгуки та запитання
Висока потужність

Кухонний комбайн Braun K700 Black володіє потужністю 600 Вт. Цього достатньо, щоб чудово справлятися з більшістю Ваших обов’язків на кухні. Цей прилад дозволяє легко і швидко замішувати тісто, подрібнювати м’ясо, овочі, фрукти і навіть збивати вершки.

Система з двома чашами

Braun K700 відрізняється унікальною системою з двома чашами. Одна з них, володіючи об’ємом 2 літри, призначений для виконання широкого кола завдань, починаючи від замішування тіста, підготовки м’яса або овочів до салату і закінчуючи приготуванням збитих вершків. Інша чаша, об’ємом 0,75 літра, являє собою подрібнювач. У ній можна подрібнювати і перемішувати невеликі кількості продуктів.

Швидкісні режими

Новий кухонний комбайн Braun володіє електронним регулюванням швидкості. Велика кількість різних швидкісних режимів дозволять Вам ідеально підібрати швидкість обертання насадок під кожен конкретний вид продукту. Велика чаша здатна виробляти від 300 до 2000 об/хв, а маленька чаша – подрібнювач – від 1200 до 10000 об/хв. При цьому комбайн має 15 швидкостей, які встановлюються за допомогою регулятора.

Імпульсний режим

При необхідності, Ви завжди можете скористатися імпульсним режимом. Він дозволяє на деякий час збільшити швидкість обертання насадок, що гарантує його чудову працездатність навіть з твердими продуктами і жилавим м’ясом.

Надійність

Корпус Braun K700 виготовлений з високоякісного глянцевого пластика чорного кольору. Тому прилад відрізняється високою міцністю і неймовірною стійкістю до механічних впливів. Це гарантує неперевершену якість і ефективність роботи комбайна протягом довгих років.

Повна комплектація

Кухонний комбайн Braun володіє всіма необхідними насадками, щоб позбавити Вас від рутинної кухонної роботи: спеціальна насадка для замісу тіста, насадка для збивання, для різання, шинкування і дрібної шинкування. Є спеціальний диск для нарізання картоплі і міні-подрібнювач. Крім того, Ви зможете використовувати свій кухонний комбайн в якості соковижималки. Причому не тільки для цитрусових, але і для будь-яких інших фруктів і овочів.

Секція властивостей 2:


Додатково:

– унікальна система з двома чашами: універсальна пластикова чаша об’ємом 2 л (для змішування до двох літрів рідини, замішування до 1.5 кг тіста для кексів, подрібнення м’яса, риби і овочів, збивання вершків), пластиковий подрібнювач об’ємом 0,75 л. (для простого виконання невеликих завдань, таких як перемішування салатної заправки або подрібнення цибулі);

Короткий опис статті: кухонний комбайн відгуки Купити Braun K700 Black: ціна, фото, характеристики, відгуки. Доставка техніки Браун кур’єром або за допомогою сервісів DPD і EMS. Кухонний комбайн braun braun K700 Black купити продаж доставка самовивіз ціна опис характеристики відгуки фото

Джерело: Кухонний комбайн Braun K700 Black — купити в інтернет-магазині техніки Браун

Також ви можете прочитати