Download зернова мінівіялка . Поради домашньому умільцю

01.08.2015

Поради домашньому умільцю Download зернова мінівіялка . Поради домашньому умільцю
Зберігання та сушіння Download зернова мінівіялка . Поради домашньому умільцю

Деревину зберігають у вигляді пиляного лісоматеріалу (дошки, бруски) або тимчасово цілими колодами. З колод перед зберіганням слід обов’язково зняти кору, під якою розмножується червиця або виникає грибне побуріння, що псує всю колоду. Колодій, зрубані влітку, очищають від кори через два тижню після зрубування, а заготовлені взимку — до потепління. На кінцях колод треба залишити смуги кори завширшки 10 см, завдяки яким торці менше розтріскуються. Очищати кору з колодій дуже зручно (рис. 1.) лопатою, обрубаною так, щоб кінець був трохи овальної форми. Можна також армійською великою лопатою, вона міцна і важча за звичайну. При висиханні колод чи пиломатеріалів волога з них найбільше випаровується через торці і розтріскування деревини розпочинається саме з них. Тому торці слід замазати бітумом, пекос-моляною сумішшю, солідолом або зафарбувати олійною фарбою, глиною з вапном або корів’яком, глиною чи густим розчином вапна. Зберігають пиломатеріали та колодій в штабелях, встановлених на жердинах, кам’дерев’яних або бетонних підставках — підштабельниках заввишки 50-65 див. На них для гідроізоляції кладуть шматки толю, а потім міцні поперечини, куди укладають пиломатеріали, бажано однакових розмірів за товщиною, шириною та однієї породи. Між шарами колод для вентиляції прокладають дошки або бруски. Зверху штабель слід закрити від дії прямого сонячного проміння та опадів дахом.-Відстань від верхнього ряду лісоматеріалів до даху 12-15 см, щоб повітря зверху під дахом не затримувалося.

Пиломатеріали, якщо їх небагато, краще зберігати у приміщенні під стелею. Для цього до стелі прикріплюють перекладини, а на них кладуть спочатку довші і товщі дошки чи бруски, а потім коротші. Деревину для більшості будівельних конструкцій та виготовлення меблів обов’язково сушать. При висиханні деревини її розміри впоперек волокон зменшуються на 5_12 %. а вздовж майже не змінюються. Тому у виробі, виготовленому з вологої чи недосушеної деревини, через деякий час з’є тріщини або щілини в місцях з’єднання.

Захист деревини 5 Download зернова мінівіялка . Поради домашньому умільцю

Каркасні або, як їх ще називають, порожнисті щити складаються з каркаса, облицьованого з одного чи обох боків фанерою або деревно-волокнистими листами. Товщина щита залежить від його розмірів і призначення. Якщо облицювання виконують з обох боків, то обстругують тільки ті площини елементів каркаса, до яких приклеюють облицювання. Якщо облицьовують один бік, то рейки каркаса обстругують з усіх боків. Раму і внутрішні елементи каркаса з’єднують на шипах. Кількість внутрішніх елементів каркаса залежить від потрібної жорсткості щита і від матеріалу облицювання. Щоб приклеїти облицювання до каркаса, на склеювані площини наносять клей і запресовують щит за допомогою струбцин або клинків.

Столярні плити склеюють з вузьких 20-30-міліметрових рейок і обклеюють з обох боків лущеним шпоном в один або два шарі, їх можна обклеювати струганим шпоном з одного чи обох боків по лущеному шпоні.

Деревноволокнисті плити бувають надтверді, тверді, напівтверді, ізоляційно-оздоблювальні та ізоляційні. Для меблів використовують тверді і напівтверді плити завтовшки 3-5мм.

Деревностружкові плити бувають завтовшки 10-25мм. Вони широко застосовуються в будівництві та меблевій промисловості. Цей матеріал використовують для обшивання стін, як внутрішніх так і зовнішніх; у виробництві стінових панелей (дві плити із шаром утеплювача між ними); виготовленні опалубки, стелажів, полиць, упакування й ін.

ДСП — це композиційний деревний матеріал, сировиною для виробництва якого може бути будь-як малоцінна деревина хвойних чи листяних порід. Експлуатаційні властивості матеріалу залежать від форми, розміру, щільності деревних часток, кількості і якості зв’язуючого матеріалу. У ДСП, як і будь-якого іншого матеріалу, є свої переваги і недоліки. Ці плити менш горючі порівняно з деревиною, а також позбавлені недоліків, що має натуральна деревина (тріщини, сучки і т. п.), відповідають всім вимогам до плитних матеріалів. З іншого боку, ДСП важча, ніж дерево і не рекомендується для застосування у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Корисні поради 3 Download зернова мінівіялка . Поради домашньому умільцю

Тріщини в підлозі розміром до 5-6 мм замащують мастикою з п’яті вагових частин цементу, стільки ж тирси, 14 частин води і 2 частин столярного плиткового клею. Клей варять у води до повного його розчинення. Потім у нього додають цемент, тирсу, суху фарбу під колір підлоги і ретельно розмішують. Мастику закладають в тріщини підлоги шпателем, розрівнюють і після висихання зачищають наждачним папером. Застосовують мастику теплою, а щоб не вихолола, то голосові у посуд з гарячою водою.

Ще один спосіб заробки щілини у дощаній підлозі: за допомогою бітуму. Смолу розплавляють і заливають в щілини, залишки зрізують. Потім щілини фарбують фарбою, яка трохи розчиняє застиглий бітум. Друге фарбування повністю ховає слід ремонту.

Для фарбування дощастої підлоги випускають готові для використання олійні фарби на оліфі К-3, алкідні і олійно-фенольні емалі ПФ-266 і ФЛ-254, емалі на основі поліуретанів УРФ-1128 і меламіностирольних смол МС-160. їх наносять пензлем у два шарі і кожний шар сушать 48 годин. Витрати фарби на один шар -120 г/м2. Фарби утворюють матові покриття. Розбавляють їх уайт-спіритом і скипидаром: Емалями підлоги теж фарбують двічі (якщо підлога нова) і кожен шар сушать 48 годин. Витрата емалі -120 г/м2. Емалі ПФ-266 і ФЛ-254 випускаються жовті і червоно-коричневі, а ФЛ-254 ще й зеленого кольору.

Короткий опис статті: сівалка зернова Практичні поради з виготовлення простих та зручних домашніх меблів, різноманітних дерев’яна дерев’яних виробів, а також облаштування житла та дачних ділянок Майстер, умілець, дачні ділянки, будинки, меблі, вироби, майстрування, поради з виготовлення меблів, дім

Джерело: Завантажити зернова мінівіялка » Поради домашньому умільцю

Також ви можете прочитати