Агромпк . Харків Онлайн

30.09.2015

Компанія «Агромпк» — один з лідерів серед компаній, що займаються реалізацією сільськогосподарської техніки, обладнання та запастных частин сільськогосподарським виробникам — від агрохолдингів до маленкими фермерських господарств — до всіх однаковий поважний професійний підхід.

Основна мета і завдання компанії є забезпечення українських сільгоспвиробників якісною сучасною селькохозяйственной технікою, запястными частинами та комплектуючими.

Головний елемент успіху в майбутньому врожаї — якісна, сучасна сільськогосподарська техніка, здатна виконувати високі вимоги сучасних технологій у виробництві та переробки сельхозпродкции. Саме така техніка та обладнання, що надається нашим підприємством.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка система знижок, доставка товару покупцям дозволяє нам бути конкурентоспроможними на ринку сільськогосподарської техніки.

Сьогодні Агромпк пропонуємо сільгосптехніку. сівалки зернові, просапні сівалки, культиватори, культиватори прополочної, дискові борони, борони пружинні, мульчирователи, посівні комплекси, дисколапові борони, кільчасто шпоровые катки, кільчасто зубчасті катки, глубокорихлювачі, плуги, грунтообробні агрегати, обприскувачі причіпні, обприскувачі навісні обприскувачі самохідні машини для внесення добрив, комбайни, жатки кукурудзяні, жниварки валкові, жатки зернові Комбайни силосозбиральні та кормозаготівельних. кормозмішувачі. кормороздатчики. косарки роторні та пальцеві. очисні, калібрувальні машини. причепи, напівпричепи. прес-підбирачі. преса для віджиму олії. прес — екструдери. запасні частини. трактори. протравлювачі насіння. зернометачі, завантажувачі шнекові. агрегати для внесення гербіцидів та аміачної води, завантажувачі сівалок. лущильники дискові. зчіпки, ґрунтообробні фрези, обприскувачі. агрегати для перевезення води, сільгосптехніка бо українська, сільгосптехніка бо імпортна та запасні частини від таких виробників:

ВАТ «Червона зірка»

ЗАТ НВП «Belotserkovmaz»

ВАТ «Точмаш»

ВАТ » Уманьфермаш»

ВАТ «Lvivagromashproekt»

ЗАТ «Лозівський ковальсько-механічний завод»

ДП «Бердянський завод сільгосптехніки»

Короткий опис статті: сільгосптехніка бо

Джерело: Агромпк | Харків Онлайн

Також ви можете прочитати